Informacje bieżące

Program "Zanurzenie" tworzony przez absolwentkę i aktualną doktorantkę WNoŻiR 04.01.2018 13:01

Głównym pomysłodawcą programu Zanurzenie jest Natalia Kasowska, która od najmłodszych lat była pasjonatką historii i tajemnic ukrytych pod wodą. W roku 2014 zrodził się pomysł stworzenia programu o nurkowaniu z domieszką eksploracji wszelkiej maści. Tak powstał program "Zanurzenie", który miał swoją oficjalną premierę w lutym 2016 roku.

W programie występuje grupa nurków, która sprawdza legendy miejskie o zatopionych na dnie artefaktach. Oprócz tego redaktorzy prowadzący program, wraz z zaproszonymi gośćmi zwiedzają najciekawsze zakątki Polski. Zespół pracujący w programie Zanurzenie to grupa przyjaciół, którzy realizują wspólne pasje. Dzięki temu już w pierwszym odcinku możemy podziwać niezwykłe ujęcia z drona, ujęcia ogólne z kamer ziemnych, oraz ujęcia z kamer podwodnych. Tłem dla pierwszego sezonu programu był Szczecin. Drugi sezon programu jest realizowany w Szczecinie, ale również w innych zakątkach województwa zachodniopomorskiego.

Program jest pod patronatem Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Warto zobaczyć: