Informacje bieżące

Zaproszenie na seminarium projektu CATCH - Zrównoważona turystyka wędkarska w obszarze Zalewu Szczecińskiego i Zatoki Pomorskiej (Szczecin, 20 marca 2017 r.) 17.03.2017 12:47

Federacja Zielonych "GAJA", Instytut Badań nad Bioróżnorodnością Uniwersytet Szczeciński, Stepnicka Organizacja Turystyczna i Fundacja AQUARIUS zapraszają na seminarium "Zrównoważona turystyka wędkarska w obszarze Zalewu Szczecińskiego i Zatoki Pomorskiej, realizowanego w ramach projektu CATCH Coastal Angling Tourism – a development chance for the South Baltic Region.

Celem seminarium jest omówienie tematyki turystyki wędkarskiej na wodach przybrzeżnych Pomorza Zachodniego, potencjału wędkarstwa morskiego jako produktu turystycznego w regionie oraz zrównoważonej, morskiej turystyki wędkarskiej, a także integracja i aktywizacja środowisk związanych z wędkarstwem na Zalewie Szczecińskim i Zatoce Pomorskiej.

Seminarium odbędzie się w dniu 20 marca 2017 r. w Villa Astoria, przy ul. Wojska Polskiego 66 w Szczecinie. Udział w seminarium jest nieodpłatny. Organizatorzy nie zwracają kosztów dojazdu. Nie ma ograniczeń liczby uczestników z jednej instytucji.

Chęć udziału w Seminarium można zgłosić za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego, do dnia 17 marca 2017 r.
Więcej informacji na stronie internetowej.