Dziekanat

 

 

 

ul. Kazimierza Królewicza 4
71-550 Szczecin
tel./fax +48 91 449 66 54 
 tel. +48 91 449 66 53 (studia niestacjonarne)
e-mail: dziekanat.wnozir@zut.edu.pl

Zdjęcie wejścia głównego do budynku WNoŻiR przy ul. Kazimierza Królewicza 4.

 Godziny otwarcia dziekanatu dla studentów stacjonarnych (pok. 20):

PONIEDZIAŁEK               900  -  1200

WTOREK                       1200 -  1500 

ŚRODA                           nieczynne

CZWARTEK                    900  -  1200

PIĄTEK                           900  -  1200

 

Godziny otwarcia dziekanatu dla studentów niestacjonarnych oraz doktorantów (pok 19):

PONIEDZIAŁEK               900  -  1200
WTOREK                        1200 -  1500
ŚRODA                           nieczynne
CZWARTEK                    900  -  1200
PIĄTEK                           900  -  1200

 

Podczas zjazdów niestacjonarnych:

PIĄTEK                         900 - 1500
SOBOTA                       930 - 1330

 

 

Pracownicy i podział funkcji:
OsobaStanowiskoKontakt
Mgr inż. Marta TokarczykKierownik Dziekanatu

tel.: +48 91 449 66 50
fax: +48 91 449 66 54
pokój 28
e-mail: Marta.Tokarczyk@zut.edu.pl

Inż. Katarzyna WasylówZ-a kierownika.
Pomoc materialna

tel.: +48 91 449 66 51
pokój 27
e-mail: Katarzyna.Wasylow@zut.edu.pl

Mgr inż. Agata Korczakowska Specjalista

tel.:+48 91 449 66 54
pokój 28
e-mail: Agata.Korczakowska@zut.edu.pl

Mgr inż. Karolina MałeckaSamodzielny referent

tel.: +48 91 449 66 54
pokój 28
e-mail: dziekanat.wnozir@zut.edu.pl

Mgr Monika Nikończuk

Specjalista.

Sprawy finansowe Wydziału

tel.:  +48 91 449 66 59
pokój 028
e-mail: Monika.Nikonczuk@zut.edu.pl

Mgr Magdalena Niewiadomska

Specjalista. Studia doktoranckie.

Studia niestacjonarne

tel.: +48 91 449 66 53
pokój 26
email: Magdalena.Niewiadomska@zut.edu.pl
Mgr inż. Agata SawickaSpecjalistatel./fax: +48 91 449 66 54
pokój 28
e-mail: Agata.Sawicka@zut.edu.pl
Mgr inż. Patryk TarnowskiStarszy referent ds. informatycznych

tel.: +48 91 449 61 17
pokój 027
e-mail: Patryk.Tarnowski@zut.edu.pl