Jak rozwiązania cyfrowe wspierają pracę zgodną z wymaganiami normy ISO 17025 30.01.2023 13:24

24 stycznia br. studenci II roku kierunku Mikrobiologia uczestniczyli w warsztatach „Jak rozwiązania cyfrowe wspierają pracę zgodną z wymaganiami normy ISO 17025". Zajęcia odbywały się w ramach przedmiotu: „Organizacja pracy w laboratoriach diagnostycznych”

Dzięki współpracy z firmą Solution4Labs poznali praktyczne przykłady wykorzystania LIMS  (z ang. Laboratory Information Management System) w celu zwiększenia nowoczesności laboratoriów oraz dowiedzieli się w jaki sposób laboratorium może skorzystać na wykorzystania LIMS w spełnieniu wymogów normy ISO 17025.

Dzięki warsztatom poznali możliwości jakie stwarza cyfryzacja i systemy klasy LIMS w pracy laboratoryjnej zgodnie z normą ISO 17025.

studencji po zakończeniu warsztatówstudencji podczas trwania warsztatów