Zakład Towaroznawstwa i Oceny Jakości

ul. Papieża Pawła VI 3
71-459 Szczecin
tel. +48 91 449 65 64
faks +48 91 449 65 64
piętro II, blok B

 

Zapraszamy studentów do pisania prac licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich w Zakładzie Towaroznawstwa i Oceny Jakości!

 

 

Przeczytaj więcej o nas:

problematyka badawcza,
 ekspertyzy
 zrealizowane projekty badawcze,
 koło naukowe towaroznawców - Auditor

Skład jednostki:
OsobaStanowiskoKontakt

Prof. dr hab. inż. Anna Kołakowska

 

Emeritustel.: +48 91 449 65 64, pokój 204
anna.kolakowska@zut.edu.pl
Dr hab. inż. Barbara Czerniejewska-Surma, prof. nadzw.

Profesor nadzwyczajny

Kierownik Zakładu

tel.: +48 91 449 65 64, pokój 204
barbara.czerniejewska-surma@zut.edu.pl

Dr inż. Grzegorz Bienkiewicz

Starszy wykładowcatel.: +48 91 449 65 62, pokój 207
grzegorz.bienkiewicz@zut.edu.pl

Dr inż. Dominika Plust

Adiunkttel.: +48 91 449 65 62, pokój 207
e-mail: dominika.plust@zut.edu.pl

Dr inż. Marek Szczygielski

Starszy specjalista naukowo-technicznytel.: +48 91 449 65 61, pokój 205
marek.szczygielski@zut.edu.pl

Dr inż. Ludmiła Zienkowicz

Starszy wykładowcatel.: +48 91 449 65 62, pokój 203
ludmila.zienkowicz@zut.edu.pl
Mgr inż. Marta CichockaDoktoranttel.: +48 91 449 65 60, pokój 206
marta.cichocka@zut.edu.pl

Mgr inż. Adam Goman

Doktorant

tel.: +48 91 449 65 60, pokój 206
adam.goman@zut.edu.pl

Mgr inż. Daria Norberciak

Doktoranttel.: +48 91 449 65 60, pokój 206
daria.norberciak@zut.edu.pl
Mgr inż. Ewelina MarciniakDoktorant

tel.: +48 91 449 65 64, pokój 203

ewelina.marciniak@zut.edu.pl

 

 

Konsultacje pracowników Zakładu Towaroznawstwa i Oceny Jakości

ProwadzącyDzień tygodniaGodziny
dr hab. Barbara  Czerniejewska-Surma, prof. nadzw.środa12.00 – 13:30
dr inż. Grzegorz Bienkiewiczczwartek10:00 – 11:30
dr inż. Dominika Plustwtorek11.00  12.30
dr inż. Ludmiła Zienkowiczponiedziałek10:30 – 12:00
mgr inż. Marta Cichockawtorek12:30 – 14:00
mgr inż. Adam Gomanśroda10:00  11:30
mgr inż. Ewelina Marciniakpiątek10:00 – 11:30